Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Palamut Çaparisi yardım...

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
hatta komuşunun horozunu yakalayıp tüylerini emanet alabiliriz dimi mustafa abi :)
Ben diyecektim, bende önce sen yazmışsın arif. Zavallı horoza borcunu ödedin mi ilk önce @mustibarut :D

Bu arada ben de Asso Double Strenght Fluorocarbon kaplama kullanıyorum. 0,35 'le 170 gram rahat rahat atılıyor. Ayrıca avcılığı da iyi, istavrit çaparisi bedeninde bile kullanıyorum :harika:
Nippon Ghost var bir de denemek istediğim (iyi olduğunu duyduğum için), ama ben deneyene kadar denemişler elbet vardır, yorum yazabilirlerse sevinirim.
Avcılığı en iyi olanlar aslında %100 Fluorocarbon olanlar ama işte biraz pahalı oluyorlar :)

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
artık komşu horozuna ihtiyacım kalmadı arif'im yerim müsait olduğundan artık kendim besliyorum zamanı gelincede
tüy uğruna kurban gidiyo zavallı
hem köy tavuğu diğerlerine göre eti daha lezzetli sağlıklı
Sevgili @Musti.barut
Köy tavuğu' nun etinin sağlıklı ve lezzetli olmasının yanı sıra tüyleri daha avcı olacaktır.Organik ortamda doğal yollarla beslenen hayvanın muhakkak tüyleri daha parlaktır. :)
Sahi; Senin kümes nerede bir ara gece uğrasak.:p

Son düzenleme:

yavrus

Üye
Adı
hüseyin ersin
İnşallah bol olurda bu sefer av resimlerini koyarız.şimdiden rastgele