Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soğuk, rüzgarlı ve yağışlı hava için tulum, mont ve pantolon önerileri

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Şu polar daha iyidir:
Yelken Polarları ve Softshell - Erkek - INSHOREKO POLAR-Mavi

Daha soğuk, daha rüzgarlı ve daha yağışlı havalar için ise şu mont daha iyidir:
Soğuk Hava Su Geçirmez Yelken Kıyafetleri - Erkek - 100 YELKENLİ MONTU
Yanlış anlaşılmasın da linkini verdiğiniz poların lacivert olanını satın aldım yaklaşık 2 ay önce. Bu mağazadan aldığım en kötü ürün.Tanıtımı yapılan malzeme ile alakası yok dikişleri rezalet. Yaka kısmında destek dikişleri yok, iç cep kısmında dikiş fitillerini koymamışlar sökülmeler mevcut. Çok ince tanıtımında yazılan hafif rüzgar, hafif yağmur alakası yok. Baharda belki kullanırım şimdilik evde işe yarıyor.

Adı
Vaner
Yanlış anlaşılmasın da linkini verdiğiniz poların lacivert olanını satın aldım yaklaşık 2 ay önce. Bu mağazadan aldığım en kötü ürün.Tanıtımı yapılan malzeme ile alakası yok dikişleri rezalet. Yaka kısmında destek dikişleri yok, iç cep kısmında dikiş fitillerini koymamışlar sökülmeler mevcut. Çok ince tanıtımında yazılan hafif rüzgar, hafif yağmur alakası yok. Baharda belki kullanırım şimdilik evde işe yarıyor.
:)
Benim açımdan neden yanlış anlaşılsın ki.. Siz konuyu belirli bir ürünün (ya da mağazanın) tavsiyesi gibi düşünmüşsünüz.. İşin aslı öyle değil. Burada esas olan 3 kat giyinme kuralıdır. İkinci katın sıcak tutan bir polar olması gerektiğidir. Yukarıda linkini verdiğim polar olmaz da başka bir firmanın başka özellikli bir poları olabilir.

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@üsküdarlı balıkçı Yok hayır mağaza ürünü ya da tavsiyesi olarak yorumlamadım. Sadece kırıcı olmamak adına yanlış anlaşılmasın diye yazdım. Aslında o markanın ürünleri kalitelidir ama polar orjinal değil. 3 kat giyinme tavsiyenizi ben de kullananlardanım

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Nereden temin edebiliriz

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
cengizden alabilirsiniz, cengize gidemeyecek durumdaysanız cengize yakın seafari store var orası ile iletişime geçin sizin için temin eder ücretsiz kargo ile gönderim yaparlar.

Adı
Burak
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar ayakkabı ( Bot ) tavsiye edebilecek varmı ? Su geçirmeyen ve sıcak tutan.
Bence en önemli olan konu bu. Tabiki ayakkabı içine çorap, mehs, veya dalgıç çorabı.