Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Surf Makinede Ip Mi Monoflament Mi ?

Merhaba hobidaşlar !
Bu yıl yemli av da kullanmak için surf makineme örgü misina sarmayı düşünüyorum.
Kullanan üstadların Avantaj veya dezavantajları ile ilgili fikirlerini sormak istedim.
Bunun yanında marka model tavsiyeniz nelerdir ?

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben çok ilişkenli merada misina, diğer meralarda ip kullanıyorum.

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kesinlikle ip. Hatta atış tecrübenize bağlı olarak şoksuz ip derim. Tabii kamışınıza ve tecrübenize bağlı olarak. Hem balığı hissetmeniz hemde atış mesafenizin artması için ip daha avantajlı. Çekeri yüksek ve sorunsuz bir ip misina size avdan alacağınız tadı arttırır. Bu işi bilen ustalardan ip marka tavsiyeleri alın derim ben.

Kesinlikle ip. Hatta atış tecrübenize bağlı olarak şoksuz ip derim. Tabii kamışınıza ve tecrübenize bağlı olarak. Hem balığı hissetmeniz hemde atış mesafenizin artması için ip daha avantajlı. Çekeri yüksek ve sorunsuz bir ip misina size avdan alacağınız tadı arttırır. Bu işi bilen ustalardan ip marka tavsiyeleri alın derim ben.
Teşekkür ederim

Mektupla

Daimi Üye
Son düzenleme:

Shibyo

Aktif Üye
Adı
İrfan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Kesinlikle ip eğer monoflament de karar kılarsanız bi zaman sonra yine ip kullanacaksınız ve daha önce neden ip kullanmadım diyeceksiniz