Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uçakla kamışı nasıl götürebilirim ?

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Orhan musait bir zaman da en yakın nalbura gidip ( yanında kamışıda götür) kamışın gireceği kadar pimaş al ve nalburcuya nasıl kapatacağını sor , geri kalan kısmı sana uygulamı olarak yapsın :);)
Teşekkur ederım :) hava alanını arayıp bılgı alıcam ızın vermıyorlarsa elimde kabına koymaya gidicem nalbura.

Mesut1903

Daimi Üye
Adı
Mesut orak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ücret karşılığı takımı alıyorlar ama siz nasıl taşıdıklarını sorun yoksa sonra basınçtan dolayı ilk atışınızda elinizde kalabilir.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Aynen haklısınız, en son çare öyle yapmak olucak. Bazuka çantalar pahalılar malesef pimaş boru mantıklı geldi hafıf olur hemde.
Orhan kardeşim günlerce uğraştın,piyasanın altını üstüne getirdin.
Kaliteli ve pahalı bir kamış aldın,bu kamışı dış etkenlerden koruyacak bazuka çantaya şimdi pahalı diyorsun.
Ben daha ucuz bir kamış almanı bu yüzden istemiştim.
Genç arkadaşlar çok pahalı malzemeler alıyor sonra malzemelerini korumuyorlar.
Protacle kamış çantası al her zaman güvenle taşı.
En sağlam çantadır.
ProTackle 07R240 Kamış Taşıma Çantası 141cm Olta kamış çantaları ve kılıflar PROTACKLE AVmarketi.com
protackle kamış çantası - Google'da Ara

Son düzenleme:

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Orhan kardeşim günlerce uğraştın,piyasanın altını üstüne getirdin.
Kaliteli ve pahalı bir kamış aldın,bu kamışı dış etkenlerden koruyacak bazuka çantaya şimdi pahalı diyorsun.
Ben daha ucuz bir kamış almanı bu yüzden istemiştim.
Genç arkadaşlar çok pahalı malzemeler alıyor sonra malzemelerini korumuyorlar.
Protacle kamış çantası al her zaman güvenle taşı.
En sağlam çantadır.
Haklısın eşref abı de işte çantayı sadece 1 kere kullanıcam dıye almak ıstemıyorum . Normalde hep arabayla gıdıyorum temız bakarım. Şu uçak işi bozuyor :(

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Haklısın eşref abı de işte çantayı sadece 1 kere kullanıcam dıye almak ıstemıyorum . Normalde hep arabayla gıdıyorum temız bakarım. Şu uçak işi bozuyor :(
Ava giderkende bazuka çantayla taşınır.
Bir kere kullanmak için değildir o çantalar.

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Benim en son Almanyadan aldığım kamışı kabin bagajı olarak almama izin vermediler, kapalı uzunluğu uygun olduğu halde. Yani bazuka yapmaktan başka çaresi yok. Uçağın kargo bölümünde geldi, tabiki en uç parça zarar görmüş. Burda dolgu yapıldı.

syner

Aktif Üye
Adı
Ali
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba,
Daha önce yurtdışı yolculuklarımda olta ve benzeri ekipman götürmedim ancak yurt içinde bir çok şehre kamışlarımı götürdüm boyutu farketmeksizin, spin kamıştan,tekne kamışından teleskopa kadar farketmeksizin uçağın kargo bölümüne verebilirsiniz, Pegasus ta kırılabilecek eşyaları bant üzerinden sevkiyatla değil elle uçak bagajına götürme sistemi var eminim diğer firmalarda da vardır, kargonuzu verirken kırılabilecek eşya olduğunu söylerseniz eşyanızı bagaja elle götürüp elle getiriyorlar. İndiğiniz yerde de banttan değil elle getiriyorlar bu sayede kırılma olmuyor, ancak olası bir problem yaşanmaması için tavsiyem köpüklü streçler var onlarla kamışı sararsanız olası bir düşmede zarar görmemesini engelleyebilirsiniz.
İçiniz rahat olsun yani problem olmuyor taşımada.
Ek bir ücrette alınmıyor !

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,
Daha önce yurtdışı yolculuklarımda olta ve benzeri ekipman götürmedim ancak yurt içinde bir çok şehre kamışlarımı götürdüm boyutu farketmeksizin, spin kamıştan,tekne kamışından teleskopa kadar farketmeksizin uçağın kargo bölümüne verebilirsiniz, Pegasus ta kırılabilecek eşyaları bant üzerinden sevkiyatla değil elle uçak bagajına götürme sistemi var eminim diğer firmalarda da vardır, kargonuzu verirken kırılabilecek eşya olduğunu söylerseniz eşyanızı bagaja elle götürüp elle getiriyorlar. İndiğiniz yerde de banttan değil elle getiriyorlar bu sayede kırılma olmuyor, ancak olası bir problem yaşanmaması için tavsiyem köpüklü streçler var onlarla kamışı sararsanız olası bir düşmede zarar görmemesini engelleyebilirsiniz.
İçiniz rahat olsun yani problem olmuyor taşımada.
Ek bir ücrette alınmıyor !
Bende aynı şekilde vermiştim, ama bagaj alımında kamışı yere bırakılmış buldum. Herhangi birisi alıp kamışı gidebilirdide. Yani fazla güvenmemek gerekiyor. Siz en iyisi işinizi sağlama alın.

syner

Aktif Üye
Adı
Ali
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende aynı şekilde vermiştim, ama bagaj alımında kamışı yere bırakılmış buldum. Herhangi birisi alıp kamışı gidebilirdide. Yani fazla güvenmemek gerekiyor. Siz en iyisi işinizi sağlama alın.
Ayda 6 - 8 kez uçakla seyehat eden biri olarak bu konuda uzman oldum :) bunun sebebi şuna dayanıyor bir çok eşya kırılabilecek düşüncesiyle elle getiriliyor özellikle bavul haricinde naylon kolilenmiş, karton kolilenmiş, streç sarılmış veya boyutu normalden büyük olan ürün, fakat eşyanın sahibi bantta bekleyip bu eşyaların bantta gelmesini bekliyor halbuki eşya elle getirilip hava yolu şirketinin kargo ofisine getiriliyor ve eğer bunu bilmiyorsanı ürününüz orada eşya köşesinde bekletiliyor, bu güne kadar bir çok eşya verdim 100 euro dan 30.000 euro ürüne kadar ve başlarına hiç birşey gelmedi havaalanında bu tür biryerde birinin sizin eşyanızı almasının yada çalmasının riskini düşünemiyorum,her yer kamera.