Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İskenderun, Arsuz, Yumurtalık, Mersin, Taşucu, Silifke Balık Avı Durumu

Mektupla

Daimi Üye
Son düzenleme:
Adı
hamza
Hocam bunlar hep eski.videolar balik birakmadilar kiyilara ag atmalar dinamitler bilmem neler birsey biakmadilar malesef

kerem03

Aktif Üye
Adı
KEREM ÇETİNKAYA
Kan Grubu
A Rh Negatif
dörtyolda 5 senedir av yapan bi kardeşiniz olarak her sene bi öncekinin yarısı kadar azaldığını gözlemledim, avlandığım meralarda sürekli çıkan yerli balıklarda yüzde doksana varan azalma var.yemli av da dahil bu söylediklerim. kısmetse sabah ve öğlenden sonra istavrit vs. giren avcı denk gelirse av yapabiliyoruz. kıyıların genel hali böyle. inşallah düzelir eski güzel günlere döner hayaliyle yaşıyoruz.

ktoprak

Yeni Üye
Adı
Kadir Toprak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar. Kurban Bayramı haftasında Dörtyol'da olacağım. Bu sezonda kıyıdan spinle ne alabilirim? Balıkçı barınağı ve çevresinde neler çıkıyor bilgi verebilecek arkadaşlar var mıdır?

kerem03

Aktif Üye
Adı
KEREM ÇETİNKAYA
Kan Grubu
A Rh Negatif
Hevesin kırılmasın dostum ama dostum uzun zamandır pek tadı yok buraların ama kısmet bu işler tabi. zaman zaman yakalayan duyuyoruz. bir süredir gitmiyordum o tarafa geçen hafta sonu bi yoklayayım dedim belki toparlanmıştır diye ama malesef sabaha kadar ne spin ne yeme uğrayan yok. o bölgeye sürekli ağ atılıyor. hem sabah hem gece sürekli kıyıdan 10-15 metre açıktan başlayarak barınak duvarı ve ağzı dahil heryeri sarıyorlar. o yüzden o kıyıda yuvalanma yapmıyor artık hayvan. hala keşfedilmedik bir yer bulmak lazım.

süheyl

Daimi Üye
Adı
süheyl
Kan Grubu
B Rh Pozitif
slm arkadaşlar havalar soğuk ve rüzgarlı karadan denize doğru esiyor deniz çalkantılı yaprak kefal ile öyleden sonra 14:30 gün batana kadar ara ara lüfer genelde T lerden avlanıyorlar madenli barınağına yakın T 2 cisi orada akşam karanlıkta çupra alanlar var bazen yabani çıkıyor lüfer de akşam yapıyor

Adı
Arda
Mersin kıyı şeridi için yazim bende. Tömükten Erdemliye kadar olan sahil şeridinde tam yer söylemiyorum ama eminim spinde her yerden alırsınız Lüfer , Levrek , Çatal kuyruk ve akya alınıyor. Tekne ile gidenler genelde boş dönüyormuş nedenini anlamadım. Özellikle sahil şeritlerinde çok fazla avcı balık var.
Son zamanlarda çatal kuyruk çok fazla

mrdkrgl

Yeni Üye
Adı
murat
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Merhaba yumurtalık ve karataş bölgesinde spin için haftasonuna hazırlık yapıyorum önerebileceğiniz bi kaç yer varmı acaba ?

sekolan

Aktif Üye
Adı
Serhat Doğanay
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@mrdkrgl sugözü ve gölovası kıyıları levrek için ideal. bir arkadaşınla beraber gitmeni öneririm ama.