Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şile, Ağva, Kerpe, Kefken Balık Durumu

Adı
Raşo
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İyi havalarda Ağvanın kumundan yemli at,kurfallıdanda olur olmadı mendirekten yemli dene veya gidebilirsen kadırgayı yine yemli dene kadırgadan çapariyle istavritte alabilirsin hiç olmadı sarma su üstü veya dip kefale at bu ara lüfer denemelerinden sonuç alırsınBaşkada bi şey yok Sahteyle Levrek de dene kadıga bölgesinde olma ihtimali var ama ne denersen dene Denizin Bereketi bu sene oldukça az Bol şanslar

ilker.capli

Yeni Üye
Merhabalar, 3 eylül sabah 6 ile 8 arası spin denemek için gittiğim ağva fenerin uc kısmında rapalalari arabada unuttuğumu farkedince istavrit çapari si ile denemeler yaptım. 2 saatlik deneme sonucu 7 - 8 adet istavrit 1 hamsi ve 6 adet yaprak geldi. Yapraklar direk geri iade edildi. Bu dönemde yaprak boyları önceki senelere göre çok çok ufak. Lüfer bu sene kasım ayında göreceğiz sanırım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bobac kaan

Yeni Üye
Adı
Kaan Bobac
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar;
Bu cumartesi kalabalik bir arkadas grubuyla biraz piknik biraz da balikcilik yapmak amaciyla Agva'ya gidecegiz. Tatli su balikciligi yapmak istiyoruz. Avlak yeri olarak beklentimiz dere kenarinda piknik de yapabilecegimiz bir yer. Bu konu ile ilgili deneyimli arkadaslar varsa yardimci olabilirler mi?
Tesekkurler.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhabalar;
Bu cumartesi kalabalik bir arkadas grubuyla biraz piknik biraz da balikcilik yapmak amaciyla Agva'ya gidecegiz. Tatli su balikciligi yapmak istiyoruz. Avlak yeri olarak beklentimiz dere kenarinda piknik de yapabilecegimiz bir yer. Bu konu ile ilgili deneyimli arkadaslar varsa yardimci olabilirler mi?
Tesekkurler.
Aramıza hoş geldiniz.

Rx7

Daimi Üye
Adı
Yasin Bol
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar;
Tesekkurler.
Hacilli selalesi ustam. Hem kamp alani hem cayir cimen. Genel olarak israil sazani var diye biliyorum ama. Baska balik goremedim ben :)

Adı
Raşo
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar;
Tesekkurler.
Ağvada iki tane büyük akarsu var eğer tatlısu avı yapacaksan bu akarsulardan yararlanabilirsin ama ne yakalandığını bilmiyorum tatlı su avcılığını bilmiyorum ama kefal başta olmak üzere av yapıldığını duydum.Mendirek ağzına doğru denersin

Rx7

Daimi Üye
Adı
Yasin Bol
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bolca tatli su kefali mevcut :)

ilker.capli

Yeni Üye
Şile den rapor yok mu ustalar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi